Kôlnička 2016

Počet zhliadnutí [ 63 ]
 
Kategórie: News
Zdieľajte tento článok: Facebook Vybrali SME Google Bookmarks
Možnosti zdielania »
Rok 2016 je skoro celý pred nami a skoro na jeho začiatku vám prinášame už tretí ročník úspešnej workshopovej konferencie Kôlnička.

Čo sme si tento krát pre vás pripravili?


S rozmachom autonónmnych zariadení sme sa rozhodli zopakovať úspešný workshop Aj ty si naprogramuj svojho robota. Lukáš vám pomôže naprogramovať robota na Arduino platforme tak, aby dokázal nasledovať čiaru. Pre tých šikovnejších má Lukáš pripravené aj ďalšie, zložitejšie zadania.

Z trochu inej oblasti je náš workshop Spoznaj sám seba. Workshop pripravili a budú viesť skúsení facilitátory Matúš a Marianna na spôsob encounterovej skupiny.
Encounterová skupina je miestom skutočných stretnutí s ostatnými. V skupine môžu ľudia zažívať blízkosť, akej je v bežnom živote veľmi málo, vytvárať vzťahy, založené na vzájomnej dôvere a otvorenosti, pocítiť, že so svojimi problémami nie sú sami, že sú so spolučlenmi „na jednej lodi“. Umožňuje to skupinová atmosféra, ktorá sa vytvára vzájomným zdieľaním sa ľudí s ich radosťami i smútkami, ale aj hnevom.

Posledný workshop tohtoročnej Kôlničky je určený pre tých, ktorý sa nechcú iba hrať hry, ale chceli by sa naučiť hry aj tvoriť. Náš člen Jakub má bohaté skúsenosti s tvorbou hier v rôznych herných enginoch a na workshope vám vysvetlí teóriu tvorby hier. Praktická časť workshopu bude obsahovať tvorbu jednoduchej hry, ktorá bude bežať v prehliadači.

Dúfame, že sme vás niektorým workshopom zaujali. Kapacita workshopov je obmedzená, preto sa neváhajte prihlásiť prostredníctvom uvedených odkazov.

P.S. Ani my nebudeme zaháľať, počas toho, ako sa vy budete školiť, my budeme pracovať na našom novom webe.
Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte prihlásiť

Informácie k článku

13. február 2016 - 13:04
20.2.2016 od 10:00, internát Mladosť v Mlynskej doline

Na stiahnutie

Žiadne súbory na stiahnutie.