4G - mobilná rýchlosť budúcnosti

Počet zhliadnutí [ 3637 ]
 
Kategórie: Telekomunikácie
Zdieľajte tento článok: Facebook Vybrali SME Google Bookmarks
Možnosti zdielania »
Prinášame ďalšiu prednášku z oblasti mobilných technológií. 4G - mobilná rýchlosť budúcnosti a hneď dvaja prednášajúci zo spoločnosti CN Group - Peter Tolarovič a Michal Mardiak.Na prednáške predstavia technológiu LTE nie len teoretickým spôsobom, ale ukážu aj niečo zo zákulisia tejto technológie. Prinesú pohľad zo strany telekom analytikov, vývojárov LTE a vysvetlia, čo musí výrobca urobiť, aby jeho zariadenia (mobil, modem a iné) boli pripravené pre nasadenie do 4G siete.

Peter Tolarovič - študoval na Žilinskej univerzite, Fakulte telekomunikácií. Po štúdiu sa zamestnal v spoločnosti CN Group, kde začínal ako C++ developer, neskôr Java developer a tiež ako Telekom analytik. Koncom roka 2009 prešiel na pozíciu Tím lídra na projekt LTE.

Michal Mardiak - študoval odbor Telekomunikácie na FEI STU BA. Začiatkom roka 2010 nastúpil do spoločnosti CN Group, priamo na projekt LTE ako Telekom analytik. Má na starosti testcase debug, kde zisťuje, či je problém v testovacích scenároch alebo na strane testovaného zariadenia, prípadne je problém na strane siete – buď v simulátore siete alebo v teste.

Prednáška sa bude konať 7. marca 2012 o 19:00 v UPeCe v Mlynskej doline. Tešíme sa na Vašu účasť.

Odkazy:

facebook stránka CN group

Linkedin CN group
Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte prihlásiť

Informácie k článku

20. február 2012 - 13:45
7.3.2012 o 19:00 UPeCe, Mlynská dolina

Na stiahnutie

Žiadne súbory na stiahnutie.