Nadácia Tatra Banky podporí projekt How-Know

Počet zhliadnutí [ 2824 ]
 
Kategórie: News
Zdieľajte tento článok: Facebook Vybrali SME Google Bookmarks
Možnosti zdielania »
Celý článok [Zuzana Krnáčová]
Nadácia Tatra Banky vyhlásila aj v roku 2011 možnosť uchádzať sa o grant programu Vedieť viac. Členovia projektového tímu How-Know to zobrali ako výzvu a začali tvrdo pracovať na niekoľko stranovom dokumente, v ktorom by vystihli všetky pozitíva, ktoré tento projekt prináša.

Najprv navštívili v Nadácií Tatra Banky pána Zajaca, ktorého cenné rady dopomohli ku kvalitne vypracovanému projektu. Následne oslovili niekoľkých akademických pracovníkov, ktorým sa projekt How-Know veľmi páčil a poskytli nám vyjadrenia k témam, na ktoré pripravujeme prednášky. Z akademickej sféry patrí poďakovanie najmä doc. Ing. Rastislavovi Rókovi, PhD., z Ústavu telekomunikácií, FEI STU, prof. Ing. Ivanovi Baroňákovi, PhD., z Ústavu telekomunikácií, FEI STU a Ing. Branislavovi Steinmullerovi z Ústavu aplikovanej informatiky, FIIT STU. Z komerčnej sféry sa k pripravovanej prednáške o IPTV vyjadril Juraj Matejka zo spoločnosti Slovak Telekom.
Nadácia Tatra Banky vyčlenila na projekt How-Know 2500 Eur, za čo veľmi pekne ďakujeme a použijeme peniaze na ďalšie prednášky pre študentov a jednodňovú konferenciu BSDDay.

Vyjadrenia k projektu How-Know:

doc. Ing. Rastislav Róka, PhD., z Ústavu telekomunikácií, FEI STU Bratislava:
"Ciele projektu How-Know hodnotím vysoko pozitívne, nakoľko aktivity študentov smerom k získavaniu ďalších vedomostí a zručností prostredníctvom odborných prednášok predovšetkým z praktického využitia informácií získaných v rámci štandardného vysokoškolského štúdia, si zaslúžia podporu a uznanie."

prof. Ing. Ivan Baroňák, PhD., z Ústavu telekomunikácií, FEI STU Bratislava:
"Prednášky projektu How-Know realizované odborníkmi z praxe našim študentom rozširujú obzor vedomostí nie len po stránke teoretickej, no získajú i cenné informácie, ktoré môžu využiť v nasledujúcej praxi. Okrem toho im môžu byť nápomocné pri výbere ich bakalárskych, respektíve diplomových prác. Na STU prebieha výučba formou prednášok a seminárov. Som však presvedčený, že každá informácia navyše bude pre našich študentov len plusom."

Zoznam podporených projektov nájdete tu
Ak chcete pridať komentáre, tak sa musíte prihlásiť

Informácie k článku

19. august 2011 - 9:09
Zuzana Krnáčová

Na stiahnutie

Žiadne súbory na stiahnutie.